05 серпня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Серпень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Головна>Новини>У 2018 році для Волині передбачено 192,1 млн грн коштів ДФРР
  Понеділок, 05 березня 2018 15:05

  У 2018 році для Волині передбачено 192,1 млн грн коштів ДФРР

  Днями в Києві відбулося засідання комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуватимуть у 2018 році за рахунок коштів ДФРР. ЇЇ результати обговорили сьогодні, 5 березня 2018 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

  Так, за словами заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука, для Волинської області з Державного фонду регіонального розвитку у поточному році передбачено 192, 1 млн грн. Відтак, на конкурс заявлено 121 проект, із яких відібрано 23, в тому числі 3 – перехідні з 2017 року. Це – будівництво шкіл у селах Осівці Камінь-Каширського району та Любохини Старовижівського району, а також дитячого ясла-садка у смт Ратне, на які передбачено більше 74 млн грн. Обов’язкова ж умова – співфінансування із місцевих бюджетів не менше, ніж 10 %.

  – Оцінювання інвестиційний проектів, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку проведено усіма 15-ма членами комісії. Хочу відзначити їхню роботу та подякувати. Вважаю, що робота комісії – це приклад конструктиву, який необхідно перейняти і для обласного фонду регіонального розвитку та не тільки. Усі проекти оцінювалися виключно на он-лайн платформі, виняток становили лише 3 перехідні об’єкти. Кожен член комісії оцінював проекти зі свого власного електронного кабінету, – відзначив Сергій Дмитрович.

  Слід зазначити, що оцінювання інвестиційних проектів регіонального розвитку здійснювалось за трьома напрямками: розвиток спортивної інфраструктури, енергозбереження і енергооефективність та відповідність Стратегії розвитку Волинської області до 2020 року.

  Зокрема, у розділі «спортивна інфраструктура» оцінювалось 15 інвестпроектів. Найвищі рейтингові оцінки в межах 72,66 балів до 71,33 балів отримали наступні інвестпроекти:

  1. Реконструкція НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з дошкільним навчальним закладом» у селі Вербка Дубівської сільської ради з добудовою спортивної зали, їдальні та будівництвом котельні на вул. Ватутіна в с.Вербка Ковельського району (рейтингова оцінка – 72,6 бали);
  2. Реконструкція стадіону «Дружба» в смт Голоби Ковельського району (рейтингова оцінка – 72,6 бали);
  3. Реконструкція Гірківської школи І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні та спортзалу на вул. Садовій,8 у селі Гірки Любешівського району (рейтингова оцінка – 72 бали);
  4. Капітальний ремонт та облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. Володимирській, 1 в смт Турійськ Турійського району (рейтингова оцінка – 71,333 бали).

  Тож загальний обсяг ДФРР, запропонований заявниками цих інвестпроектів, складає 27 млн 240 тис. грн.

  Окрім того, в напрямку «енергозбереження комунальних, навчальних, медичних закладів» розглядали 14 інвестпроектів. Найвищі оцінки у межах 78, 6 балів до 73-х балів отримали 5 інвестпроектів, а саме:

  1. Капітальний ремонт Іваничівської центральної районної лікарні Іваничівського району;
  2. Реконструкція школи та дитячого садка у селі Старосілля Іваничівського району;
  3. Капітальний ремонт даху та проведення енергоефективних заходів у НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» по вул. Миру, смт Локачі Локачинського району;
  4. Реконструкція та термомодернізація НВК «Маневицька школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Бринського» Маневицького району;
  5. Реконструкція Горохівської школи І-ІІ ступенів ім. І.Франка з добудовою їдальні та залу для занять з хореографії на вул. Лисенка в м.Горохів Волинської області.

  Загальний обсяг Державного фонду регіонального розвитку, запропонований заявниками цих інвестпроектів – 26 млн 565 тис. грн.

  Своєю чергою, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області доручив вже вчетверте подати на розгляд сесії обласної ради питання затвердження Регіональної програми енергоефективності та енергозбереження, стартове фінансування котрої – лише 250 тис. грн.

  Натомість, у напрямку щодо відповідності пріоритетам, визначеним Державною стратегією розвитку, Стратегією розвитку Волинської області на період до 2020-го року та плану заходів із реалізації стратегії розглядалось та оцінювалось 88 інвестпроектів. Найвищі рейтингові оцінки у межах від 73-х балів до 63,666 бали отримали 14 інвестпроектів, враховуючи заявлений Луцьким міськвиконкомом обсяг співфінансування у сумі 10 млн грн, комісія вирішила нерозподілений обсяг у сумі 3 млн 63 тис. грн спрямувати на будівництво школи і дитсадка в 55-му мікрорайоні м.Луцька. Таким чином до переліку потрапили:

  – Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району на вул. Прикордонників в с.Гуща Любомльського району (рейтингова оцінка – 73 бали).

  – Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Башлики Ківерцівського району (рейтингова оцінка – 72 бали).

  – Нове будівництво школи на 600 місць в смт Головне Любомльського району (рейтингова оцінка – 69,33 бали).

  – Підвищення якості та медичного обслуговування населення Ратнівського району шляхом придбання томографа для Ратнівської центральної районної лікарні (рейтингова оцінка – 69 балів).

  – Будівництво полігону твердих побутових відходів в м. Горохів (рейтингова оцінка – 68,333 бали).

  – Будівництво дитячого садочка на 105 місць у селі Крупа Луцького району (рейтингова оцінка – 68,333 бали).

  – Будівництво дошкільного навчального закладу на вул. Молодіжній у с. Дачне Ківерцівського району (рейтингова оцінка – 67 балів).

  – Будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на вул. Ляшука, 4 смт Луків Турійського району (рейтингова оцінка – 65 балів).

  – Забезпечення якості та доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новоствореної Городищенської сільської об’єднаної громади Луцького району (рейтингова оцінка – 64,333 бали).

  – Реконструкція частини приміщення школи І-ІІ ступенів НВК у с. П’ятидні Устилузької об’єднаної міської територіальної громади (рейтингова оцінка – 63,666 бали).

  – Будівництво школи і дитсадка в 55-му мікрорайоні м.Луцька.

  – А також три перехідні об’єкти 2017 року.

  Поруч із тим, як зазначив заступник голови облдержадміністрації, затверджено резервний список об’єктів, які будуть фінансувати із Державного фонду регіонального розвитку за умови економії коштів чи додаткового фінансування.

  – Прошу питання по перехідних об’єктах залишити на контролі та працювати із Мінрегонбудом, аби вже у квітні розпочати фінансування цих об’єктів, – резюмував Володимир Петрович.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 956
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua