23 жовтня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
  Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 06 березня 2018

  Сьогодні, 6 березня 2018 року, відбулося чергове засідання комісії з питань  соціального захисту населення та призначення житлових субсидій райдержадміністрації, де було розглянуто  та прийнято рішення щодо призначити  субсидію на оплату ЖКП, на придбання  скрапленого газу , твердого та рідкого пічного побутового палива, виходячи з кількості осіб, які фактично проживають у житловому приміщенні 13 особам. Одній  внутрішньопереміщеній особі призначили адресну допомогу на проживання, а ще одній - соціальні виплати ( допомога одинокій матері, малозабезпеченій).

  Переважно військовим темам присвятили останнє засідання ради оборони області. Одначе, не лише. Традиційно голова облдержадміністрації Володимир Гунчик розставив акценти з-поміж стратегічних питань, вирішення яких – у компетенції представників влади, силових структур та правоохоронних органів.

  Медична галузь країни переживає складні часи: реформи, зміни, нововведення. Тим не менше, уже відчутні перші позитивні зміни. Зокрема, сьогодні, 6 березня 2018 року, під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка обговорили стан забезпечення Урядової програми «Доступні ліки», напрями її вдосконалення та проведення вакцинації. У віртуальній студії Волинської філії ПАТ «Укртелеком» працювали заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

  Нещодавно у Володимир-Волинському центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директора Наталії Уколової з головою Устилузької об’єднаної територіальної громади Віктором Поліщуком.

  Під час зустрічі було відпрацьовано питання надання послуг Державною службою зайнятості безпосередньо на території громад. Зокрема, обговорено програму зайнятості на 2018-2020 рр.

  Про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію говорили сьогодні, 6 березня 2018 року, під час наради з секретарями, діловодами та відповідальними за ведення військового обліку в Устилузькій міській та сільських радах району і на підприємствах.

  Відтак, начальник відділу ведення діловодства апарату райдержадміністрації Юлія Скіц ознайомила присутніх із Постановою Кабміну України від 19.10.2016 р. № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію»

  В Україні з 1 лютого 2018 року розпочалася підготовка до весняного призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, що включає проходження ними медичної і районної призовної комісій, відбір найбільш підготовленої, придатної за станом здоров’я молоді та відправлення призовників до військових частин.

  На сесії, що відбулася 8 лютого 2018 року Волинська обласна рада внесла зміни до Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2015-2018 роки. Розділ VІІ «Завдання та заходи Програми» підпункт 3 пункту 4 «Матеріальна допомога та фінансова підтримка» викладено у новій редакції та доповнено сумою у 6 млн 400 тис. грн.

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua