18 вересня 2019 року, у містіЛуцьку, відбуласярегіональнапресконференція «Безоплатнаправовадопомога як інструментсоціальноїсправедливості», присвяченапитаннямролісистемибезоплатноїправовоїдопомоги в Україні, обговореннютенденційїїрозвитку та кращогодосвіду.
Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.
Одна з найбільших потреб дитини — зростати в турботі й любові своїх батьків. Але трапляється, що двоє найрідніших людей у якийсь момент стають чужими одне для одного, і тоді дитячий світ, у якому було все так надійно й затишно, наповнюється страхами, відчуттям провини і самотності.
В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності. лени їх родин по всій Україні. Головна умова — мати офіційний статус учасника АТО (учасник бойових дій, інвалід війни або інші особи, за наявності документа, який підтверджує безпосередню участь в АТО, виданий не раніше 2014 року), члена сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.
Для отримання КАРТКИ необхідно самостійно заповнити заявку на сайті www.ukrazom.org., або звернутися безпосередньо до Шацького бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт Шацьк, вул. 50-років Перемоги, 16, тел. (03355) 2-08-47, Skype: Шацьке бюро правової допомоги.
Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0800507575, яка діє безкоштовно, або на сайті www.ukrazom.org.
Громадська спiлка «Всеукраїнське об’єднання учасникiв АТО «УКРАЇНЦI РАЗОМ!» та Координаційний центр з надання правової допомоги домовилися про співпрацю з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги, посилення правових можливостей і правової спроможності таких соціально вразливих груп населення як учасники АТО, члени їх сiмей, iнші особи, на яких поширюється дiя Закону України «Про статус ветеранів вiйни, гарантiї їх соцiального захисту», а також постраждалі пiд час проведення антитерористичної операції.
24 травня 2017 року працівники Шацького бюро правової допомоги спільно з приватним нотаріусом Л.Голядинець провели зустріч зі слухачами «Університету третього віку» Шацького територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян.
Внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які набирають чинності 05.01.2017, в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, суттєво розширилось за рахунок надання такого права найбільш незахищеним суспільним групам.
Розрахуватися за товар чи послугу за допомогою платіжної картки уже стало звичною справою. Покупці мають право розраховуватися за товари та послуги у зручний для них спосіб: готівкою або платіжною карткою. Платіжна картка — це один із різновидів платіжних інструментів, за допомогою якого можна ініціювати переказ коштів, зокрема оплатити вартість товарів і послуг. Для цього у сфері торгівлі використовують платіжні термінали. Проте не завжди покупці можуть реалізувати своє право розрахуватися у безготівковий спосіб за допомогою платіжної картки.