Версія для друку
П'ятниця, 30 березня 2018 16:32

Найвищою у районі залишається заробітна плата у галузі промисловості

Сьогодні, 29 березня 2018 року, відбулося спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Заслухано 8 роботодавців, які зареєстровані на території Устилузької ОТГ та прийнято відповідні рішення.

- Робочою групою проводиться щомісячний моніторинг заробітної плати у районі. За даними вибіркових статистичних спостережень, у лютому 2018 року  середній розмір заробітної плати штатних працівників усіх галузей економіки району склав 7537,46 гривень, що у 4,3 рази перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатного населення та у 2 рази розмір мінімальної заробітної плати встановленої законодавством, - зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Голюк.

Відтак, у порівнянні до лютого 2017 року середній розмір заробітної плати в цілому по району збільшився на 34,8%. Найбільше зросла заробітна плата у галузі промисловості – на 43,1 % та культури – на 37,1%, хоча у лютому вона була найнижчою серед усіх галузей економіки району – 3949,43 гривні.

Найвищою у районі залишається заробітна плата у галузі промисловості, яка становила у лютому 2018 року 11461,57 гривні.

При цьому, варто зазначити, що в усіх галузях економіки району заробітна плата у лютому 2018 року перевищила прожитковий мінімум, встановлений законодавством для працездатного населення.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Переглядів 1046