Версія для друку
Вівторок, 27 березня 2018 16:41

Збереження нематеріальної культурної спадщини – пріоритетний напрямок роботи клубних закладів району

Одним з пріоритетних напрямків роботи клубних закладів району є збереження нематеріальної культурної спадщини. Тож сьогодні, 27 березня 2018 року, з метою  поширення інформації про значення  нематеріальної культурної спадщини для розвитку суспільства та роль фольклорних, фольклорно-етнографічних колективів у її дослідженні, збереженні, популяризації та відродженні, у приміщенні районного будинку культури  відбувся семінар клубних працівників району на тему

Методист І категорії районного будинку культури Тетяна Гуз надала консультацію щодо культурно-просвітницької діяльність закладів культури по збереженню нематеріальної культурної спадщини.

Провідний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації Галина Руденчук надала методичні рекомендації щодо участі  закладів культури в І-му (регіональному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості.

- Основними завданнями огляду-конкурсу є поширення кращого досвіду роботи клубних закладів у сільській місцевості, удосконалення культурного обслуговування населення, сприяння підвищенню рівня клубних працівників на селі, реалізації нових культурно-мистецьких проектів, спрямованих на духовне відродження села з урахуванням традицій, звичаїв, обрядів, самобутності та особливостей територіальної громади, залучення різновікових груп населення, зокрема, талановитої молоді, - зазначила Галина Сергіївна. – І його проведення, як ми уже пересвідчились, дає відчутний поштовх до позитивних зрушень в галузі.

Також на семінарі обговорювали питання підготовки та участі аматорських колективів району у Восьмому Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня».

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

 

Переглядів 1226