Сьогодні зранку страшна звістка сколихнула Україну. В столиці Ірану, місті Тегеран зазнав катастрофи Боїнг 737-800, авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». За попередніми даними усі 176 пасажирів та персонал загинули на місці.
На виконання доручення голови ОДА Юрія Погуляйка в обласній державній адміністрації працюватиме гаряча лінія з метою виявлення фактів діяльності нелегальних автозаправних станцій.
Номер гарячої лінії – (0332) 77 81 39
Таке рішення Юрій Погуляйко прийняв за підсумками робочої наради з керівниками силових структур області, виконавчими комітетами міських рад, райдержадміністрацій та ОТГ, під час якої напрацювали шляхи припинення діяльності об’єктів нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області.
1 млн 250 тис. тонн зернових зібрали на Волині у 2019 році, що є рекордом для області за всю історію валового виробництва. Це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко на нараді під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, що відбулася за участі агровиробників області 3 січня 2019 року.