Версія для друку
Середа, 17 квітня 2019 10:27

Юний спортсмен СК «Торнадо» став Призером чемпіонату України

11 - 13 квітня 2019 року у Львові проходив чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16 років. Шістсот тридцять спортсменів, в тому числі, й вихованці Шацького спортивного клубу «Торнадо» (керівник Роман Самолюк) натхненно змагалися за звання чемпіона.
Чемпіонат проходив в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

У нелегких сутичках перемогу здобув Сергій Цекот, який зайняв третє місце, ставши  бронзовим призером, а  9 місце посів Роман Самолюк.

Готували спортсменів до змагань та супроводжували у місто Львів тренери місцевого спортивного клубу «Торнадо» Роман Самолюк та Олексій Писачук.

Тренерський склад, батьки та вихованці СК «Торнадо» дякують голові Шацької райдержадміністрації Василю Голядинцю, директору ПП «Флора» Владиславу Полякову, начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилі Єрофєєвій та представникам Федерації дзюдо Волині за надану допомогу, підтримку і сприяння в розвитку фізичної культури та спорту в Шацькому районі, а також висловлюють слова вдячності Ігорю Федчишину та Андрію Сорочуку.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Переглядів 868

Галерея зображень